BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 11312519

nr 1131 2519

Ljusstake

9-ljusarmar, mässing, längd: 40 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2017
kl 20:02:51

25/9 16:10:17 1      Vinnande bud

Mässing